Alanya’da herkese umut olan çifti ecel ayırdı

Verdikleri yaşam mücadelesi ile örnek olan, yaşam sevinçleri ile umut veren ‘Biz Engelli Değiliz, Sadece Engelleniyoruz’ diyerek yaşamındaki zorluklara dikkat çeken Buket ve Armağan Tirtikoğlu’nu ecel ayırdı.

Alanya’da herkese umut olan çifti ecel ayırdı

Hayata karşı verdikleri mücadelenin yanında evlilikleriyle de herkese umut olan Buket ve Armağan Tirtikoğlu, çiftini ecel ayırdı. Gazeteci Burak Gül’ün kardeşi 29 yaşındaki Buket Şeyma Tirtikoğlu, 5 yıldır
hayata karşı verdikleri mücadelenin yanında evlilikleriyle de herkese umut olmuştu. Gazeteci Burak Gül’ün kardeşi 29 yaşındaki Buket Tirtikoğlu, 5 yıldır mücadele ettiği karın zarı kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. Tedavi olduğu hastanede hayata gözlerini yuman Tirtikoğlu’nun cenazesi Tosmur Ak Mezarlık’ta defnedildi. Doğuştan ayrık omurga ve beyin çevresinde aşırı sıvı birikme rahatsızlığı sonucu tekerlerli sandalyeye mahkûm olan 29 yaşındaki Buket Tirtikoğlu, 2017 yılında geçirdiği bir iş kazasından dolayı bacakları kopan Armağan Tirtikoğlu ile 3 yıl önce evlenmişti. Alanya İnternet Haber olarak merhumeye Allah’tan rahmet, meslektaşımız Burak Gül ve kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER