banner15

AGC, hazirana etkinliklerle başlayacak

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Denetim ve Onur Kurulu’nun da katılımı ile toplantı yaptı. Haftalık Yönetim Kurulu toplantısının ardından ayda bir kez tüm kurullar ile gerçekleşen toplantıda Başkan Gaye Coşkun Haziran ayına yönelik çalışma planlaması hakkında bilgi verdi.

AGC, hazirana etkinliklerle başlayacak

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun, cemiyet yönetimini oluşturan tüm kurullar ile Kestel'de bulunan L’amore Gourmet’te kahvaltılı organizasyonda buluştu. Kahvaltılı toplantıda, üyelerin talepleri ve önerileri konuşulurken, medya sektörüne yönelik son gelişmeler değerlendirildi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Tüm kurulların fikirlerini beyan ettiği toplantıda, haziran ayına yönelik çalışmalar hakkında Başkan Coşkun bilgi verdi.
SÖZÜNÜ TUTTU
AGC Başkanı Coşkun, birçok etkinliğin haziran ayı içerisinde üyeleri beklediğini söyledi. Çalışma planlamalarını AGC üyelerinin istek ve önerileri ile kendilerinin söz verdiği konular üzerinden yaptıklarını kaydeden Coşkun, Mayıs ayını bugün gerçekleşecek sinema etkinliği ile noktalayacaklarını kaydetti. Önümüzdeki günlerde AGC’de medya ve siyaset dünyasından önemli isimleri misafir edeceklerini bildiren Coşkun, ‘Etkinliklerimizi takvimine göre üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağız. Söz verdiğimiz gibi ayda bir olmak üzere tüm kurullarımızla toplantımızı ise bugün yaptık. Haziran ayı çalışma planımız hakkında tüm kurullarımızı bilgilendirdik. İşimiz çok, çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesile ile yenilenen konsepti ile bizleri misafir eden L’amore Gourmet ve İşletme Müdürü Can Günal’a teşekkür ederiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER