Ahmet Paşaoğlu da 'Eray Erdem' dedi

Alanya'nın yakından tanıdığı sevilen iş insanı Ahmet Paşaoğlu da ALTSO seçimleri için adaylardan Eray Erdem'in yanında yer aldı.

Ahmet Paşaoğlu da 'Eray Erdem' dedi

Alanya’nın tanınmış sevilen iş insanlarından  Ahmet Paşaoğlu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO)  seçimleri için "Tercih sizin Alanya hepimizin” sloganıyla yola çıkan Eray Erdem ve ekibiyle yol yürümeyi tercih etti. Paşaoğlu, yıllardır Alanyaspor'da ALTSO  Başkan Adayı Eray Erdem ile birlikte yöneticilik yapıyor. Paşaoğlu ayrıca, önceki dönemlerde ALTSO'da Mehmet Şahin'in grubunda meclis üyeliği, yöneticilik ve başkan yardımcılığı görevleri yürüttü. Alanya Karadenizliler Derneği'nin kuruluş ve yöneticiliği görevleriyle de Alanya’nın yakından tanıdığı Paşaoğlu, Eray Erdem'in ekibi ile ALTSO seçimlerine girmeye karar verdi.
“PAŞAOĞLU BİZE BÜYÜK GÜÇ KATTI”
 ALTSO Başkan Adayı Erdem de Paşaoğlu'nun katılımı İle ilgili yaptığı açıklamada, "Paşaoğlu yıllardır Alanyaspor yönetiminde birlikte hizmet ettiğimiz, Alanya’da ve Alanyaspor camiasında çok sevilen, benim de birlikte çalışmaktan büyük saygı ve onur duyduğum bir değerli bir iş insanı. Ben ve çalışma ekibi arkadaşlarım Alanya ve Alanya ticaretine hizmet yolunda Paşaoğlu ile beraber çalışmaktan çok mutlu olduk.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER