Alanya kırsalında bayram öncesi yoğun mesai

Antalya Büyükşehir Belediyesi bayram öncesi, Alanya’nın kırsal mahalle ve yayla yollarda bakım, onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Alanya kırsalında bayram öncesi yoğun mesai

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Alanya’nın kırsal mahalle ve yayla yollarında başlattığı bakım onarım, şarampol temizliği, asfalt bakım ve istinat duvar çalışması sürdürüyor. Okulların tatil olması ve Kurban Bayramı nedeniyle yoğun göçün yaşanması beklenen yaylalarda ve kırsal mahallelerdeki ulaşımda vatandaşların ulaşımda herhangi bir sorunla karşılaşmaması ve güvenli bir yolculuk yapabilmeleri için ekipler gece gündüz çalışıyor.

YAYLA YOLLARINDA MESAİ DEVAM EDİYOR
Kırsal alan ekipleri, Alanya’nın Hacımehmetli Mahalles Eşekkırıldı Yaylasında yol bakım onarım ve şarampol temizliği gerçekleştirdi. Yine Yayla güzergahında yer alan Dim Grup Yolu Uzunöz Mahallesi Karakütük bölümü ile Yalçı Mahallesi yolunda  heyelan sonrası başlatılan taş duvar ve dolgu çalışmaları tamamlandı. Gümüşkavak ve Bademağacı yollarında ise bakım onarım ve şarampol temizleme çalışmaları gerçekleştirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER