ALSİAD ziyaret turunda

ALSİAD Yönetim Kurulu, protokol ziyaretlerine devam ediyor

ALSİAD ziyaret turunda

ALSİAD Yönetim Kurulu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, Antalya Jandarma İl Alay Komutan Yardımcısı Albay Serkan Akbaba ve Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı’yı ziyaret etti.  Ziyaretler kapsamında gidilen ilk isim ALTSO Başkanı Mehmet Şahin oldu. Yapılan görüşmede yönetim kurulu, devam etmekte olan ve hayata geçirilmesi planlanan projeler ile ilgili Şahin’i bilgilendirdi. Ayrıca ALTSO Başkan Yardımcısı, ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu’na sürpriz doğum günü pastası kesildi. 
Ziyaretler kapsamında gidilen bir diğer isim ise Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı oldu. Lakadamyalı'dan Covid -19 süreci ile ilgili bilgi alınırken, Alanya’nın süreci nasıl geçirdiği konusu masaya yatırıldı. 
Son olarak Antalya Jandarma İl Alay Komutan Yardımcısı Albay Serkan Akbaba ve Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı ziyaret edildi. Yapılan sohbette Alanya'daki asayiş ve güvenlik sorunları konuşuldu. ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu ve yönetim kurulu, Akbaba ve Mindivanlı'ya Alanya'daki huzur ve güven ortamı için teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER