ALTSO Yönetimi ilk kez toplandı! İşte yeni görevlendirmeler

ALTSO’da gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından Eray Erdem başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda başkan yardımcıları ve sayman üye belirlendi.

ALTSO Yönetimi ilk kez toplandı! İşte yeni görevlendirmeler

ALTSO’da 5 Kasım Cumartesi günü Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen organ seçimleri ve 12 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen yönetim kurulu ve meclis divanı seçimleriyle göreve gelen yeni Başkan Eray Erdem, önceki başkan Mehmet Şahin’den görevi devraldı. ALTSO Konferans Salonu’ndaki devir teslim töreninin ardından Erdem, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.  Erdem’in başkanlığındaki toplantıya yönetim kurulu üyeleri Ahmet Paşaoğlu, Kadir Hacıkadiroğlu, Mustafa Girenes, Hasan Yeniacun, Hasan Serter, Mesut Ersoy, Yakut Benal, Adil Memiş, Cem Özcan, Hakkı Uysal, Meclis Başkanı Mehmet Kural ve Genel Sekreter Erhan Akman katıldı. 


Toplantıda başkan yardımcılığı görevine Ahmet Paşaoğlu ve Yakut Benal getirildi. Sayman üyeliğine ise Cem Özcan seçildi. Erdem, “Bizi bu göreve layık gören tüm üyelerimize tekrardan çok teşekkür ediyorum. Alanya’mızda yer alan her kurum ve kuruluşla işbirliği içerisinde Alanya’mıza ve üyelerimize hizmet edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER