Başkan Yücel depremin vurduğu Kahramanmaraş’ta

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 11 ilde etkili olan deprem felaketinin ardından Başkan Yücel bölgeyi ziyaret etmeyi sürdürüyor. Hatay ve Gaziantep’in ardından Kahramanmaraş’a geçen Başkan Yücel, “Devletimiz, her bölgede olduğu gibi burada da yaraları hızlı bir şekilde sarıyor. Allah böylesi bir afeti ülkemize bir daha yaşatmasın” dedi.

Başkan Yücel depremin vurduğu Kahramanmaraş’ta

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, başkan yardımcıları ve meclis üyeleriyle birlikte depremden etkilenen bölgelere ziyaretlerini sürdürüyor. Dün Hatay’ı, bugün de Gaziantep’i ziyaret eden Başkan Yücel ve beraberindekiler son olarak depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş’a geçti.

Kahramanmaraş’taki depremzedeler ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Yücel, “Yüzyılın afetinde büyük yıkıma neden olan deprem bölgesinde yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızı ziyaret ettik, Kahramanmaraş Vekilimiz Sayın Sefer Aycan ile de telefonda görüşerek hem başsağlığı diledik hem de yaşadıkları afet nedeniyle geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Devletimiz, her bölgede olduğu gibi burada da yaraları hızlı bir şekilde sarıyor. Allah böylesi bir afeti ülkemize bir daha yaşatmasın” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER