Başkan Yücel’e Ayhan Şahenk İlkokulu’ndan teşekkür

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kestel Alantur Ayhan Şahenk İlkokulu’nu ziyaret etti. Kestel Mahalle Muhtarı Muhterem Şimşek ve Okul Müdürü Ayşe Yılmam, Başkan Yücel’e katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Başkan Yücel’e Ayhan Şahenk İlkokulu’ndan teşekkür

Kestel Mahallesi’nde bulunan Alantur Ayhan Şahenk İlkokulu’nda yapılan çalışmalar tamamlandı. Alanya Belediyesi’nin öncülüğünde, Ayhan Şahenk Vakfı tarafından yapılan çalışmalarla tek katlı okul iki kata çıkarıldı ve sınıf sayısı artırıldı. Bunun yanında okulun temeline de güçlendirme çalışması yapıldı. Ayhan Şahenk Vakfı tarafından ayrıca okulun içerisinde yenileme çalışması gerçekleştirildi. Okul kütüphanesi yenilendi ve ayrıca sıra, masa, klima, perde gibi tüm ihtiyaçlar da giderilerek eğitime hazır hale getirildi.

OKUL MÜDÜRÜ VE MAHALLE MUHTARINDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel öncülüğünde okul ile ilgili eksikliklerin giderildiğini belirten Kestel Mahalle Muhtarı Muhterem Şimşek ve Okul Müdürü Ayşe Yılmam, Başkan Yücel’e katkılarından dolayı plaket takdim etti.

MODERN VE YENİ BİR OKUL GÖRÜNÜMÜ KAZANDI

Ayhan Şahenk Vakfı tarafından yapılan çalışmalara Belediye olarak destek verdiklerini belirten Başkan Yücel, “Eğitime çok büyük destekleri olan Ayhan Şahenk Vakfı tarafından yapılan okul, hem büyüdü hem de yenilendi. Oldukça modern ve kaliteli bir şekilde öğrencilere hizmet verecek hale getirildi. Doğuş Grubu'na ve Ayhan Şahenk Vakfı’na böyle bir hizmetin altına imza attıkları için bölgemiz ve Alanya’mız adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER