Büyükşehir Mobil Kuaför Tırı yaylalarda

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Mobil Kuaför Tırı, kavurucu yaz sıcaklarında Antalya’nın yüksek kesimleri ve yaylalarına çıkan vatandaşlara saç kesimi ve kişisel bakım hizmeti veriyor.

Büyükşehir Mobil Kuaför Tırı yaylalarda

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı Mobil Kuaför  Tırı, Antalya’nın kırsal bölgelerinde vatandaşlara hizmet veriyor. Özellikle berber ve kuaför  bulunmayan mahallelerde vatandaşların ayağına giden Mobil Kuaför Tırı, yaz aylarıyla  birlikte Antalya’nın yüksek kesimleri ve yaylarına çıkan vatandaşların büyük bir ihtiyacını  karşılıyor. 
KUAFÖR HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GİDİYOR
Alanya, İbradı, Akseki, Manavgat, Kaş, Kemer, Korkuteli, Finike ve Elmalı’nın yaylarında  vatandaşların saç kesimi ve kişisel bakımları yapılıyor. Mahallelerinde berber bulunmayan ve  yaz aylarıyla birlikte nüfusun arttığı yayla köylerinde hizmet veren mobil kuaför ile hizmet  vatandaşın ayağına kadar gidiyor. Mobil kuaför ile özellikle kadınlar saç kesimi ve kişisel  bakımlarını yaptırarak, ilçeye inmek zorunda kalmıyor. Mobil kuaför, hasta ve yaşlı  vatandaşların da evlerine kadar giderek, saç kesimleri yapılıyor. 
VATANDAŞ ÇOK MEMNUN 
Yaz aylarında Antalya’nın yaylalarına giden vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin mobil  kuaför hizmetinden büyük bir memnuniyet duyuyor. Mobil Kuaför TIR’ından Alanya’da 249,  İbradı’da 153, Kaş’ta 161, Manavgat’ta 148, Korkuteli’ de 345, Finike’de 144 ve Elmalı’da  237 vatandaş yararlandı. Kuaför hizmetini ayağına kadar alan vatandaşlar Büyükşehir  Belediyesi’nin böyle bir imkan sunmasından dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER