ÇYDD Alanya Çocuk Kulübü’nden renkli konser

ÇYDD Alanya Şubesi Çocuk Kulübü’ndeki çocuklar dönem sonu etkinliği kapsamında düzenlenen konserde çeşitli şarkılar seslendirerek katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

ÇYDD Alanya Çocuk Kulübü’nden renkli konser

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Alanya Şubesi Çocuk Kulübü tarafından çocuk korosu konseri düzenlendi. ALTSO Konferans Salonu'nda düzenlenen konsere ÇYDD Alanya Şubesi Başkanı Nilgün ÖzcanÇYDD Alanya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, üyeler ve vatandaşlar katıldı. Resim dersi öğrencilerinin dönem boyunca yaptıkları resimlerin yer aldığı serginin gezilmesinin ardından konser piyano öğrencilerinin dinletileri ile başladı. Konserde şef Esin Uzkan yönetimindeki çocuk korosu çeşitli şarkılar seslendirdi. Konser sonunda İzmir Marşı’nı seslendiren çocuklara katılımcılar da ellerinde bayraklar ile eşlik etti. Konserin ardından konuşan ÇYDD Alanya Şubesi Başkanı Nilgün Özcan, “Derneğimiz çocuklara bir şey katabiliyorsa ne mutlu bize ne mutlu geleceğimize” dedi. Ardından Özcan tarafından şef Uzkan’a plaket ve çiçek takdim edildi. 


“BANA ÖĞRETMENLİĞİMİ HATIRLATTILAR”
Şef Esin Uzkan da, “ÇYDD’ye çok teşekkür ediyorum. Bana öğretmenliğimi hatırlattılar. 2-3 haftalık kısa zamanda ancak bu kadar yapabildik” diye konuştu. Ardından konsere katkı sağlayanlara tek tek teşekkür belgesi takdim edildi. – Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER