Kırgızistan’da Alanya anlatıldı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve ALTSO Kadın Girişimciler Komisyon Başkanı Anastasia Petrova Çetinkaya, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te bir dizi temaslarda bulundu.

Kırgızistan’da Alanya anlatıldı

Geçen yıl BossWomen konferansına katılarak, burada ilk kez Alanya'nın temsil edilmesini sağlayan Anastasia Petrova Çetinkaya,  bu kez Tekstil Mühendisi Selma Gökbelen ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Tanpınar'ı da kafileye dahil ederek, Alanya'nın güçlü bir şekilde konuşulmasını sağladı. 
FORUMDA ALANYA'YA BÜYÜK İLGİ
BossWomen'de Alanya hakkında bilgiler veren heyet, forum sonrası katılımcılardan büyük ilgi gördü. Katılımcılar, Alanya heyeti ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleri ile yarıştı.
BİŞKEK TİCARET ODASI ZİYARET EDİLDİ
Çetinkaya ve Alanya heyeti buradaki temaslarında Bişkek Ticaret Odası Başkan Vekili Roman Kasymov ve Uluslararası İlişkiler Daire Başkanı Nazira Katipova ile bir araya geldi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ve Alanya hakkında bilgiler veren heyet, Katipova ve Kasymov'a hediyeler verdi.
KANAL  ASYA'DAN ALANYA'YA İLGİ
Forum sonrası Kırgızistan'ın en önemli TV kanalı Kanal Asya yetkilileri ile bir araya gelen Petrova, televizyonun Alanya ilgisi üzerine ve yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
GAYE COŞKUN KATILAMADI
BossWomen Forumu'na davetli olan bir diğer isim, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ise programının yoğunluğu dolayısı ile organizasyona katılamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER