Mahmutlar’da ‘Halkın Otobüsü’ projesi hizmete devam ediyor

Mahmutlarspor takım otobüsü, 'Halkın Otobüsü ' projesi kapsamında hizmetlerine devam ediyor. Projeden yararlanan öğrenci ve öğretmenler, Kulüp Başkanı Bağışlar'a teşekkür etti.

Mahmutlar’da ‘Halkın Otobüsü’ projesi hizmete devam ediyor

Mia İnvest Mahmutlarspor takım otobüsü, 75. Yıl Spor Salonu'nda yapılan okullararası spor müsabakaları için Mahmutlar Selçuklu Okulu öğrencilerini ücretsiz olarak taşıyarak 'Halkın Otobüsü'  projesine devam ediyor.
İki kupa ile Mahmutlar'a dönen öğrenciler mutluluklarını poz vererek  Mahmutlarspor Kulüp Başkanı Yılmaz Bağışlar ile paylaştı.
Vatandaşlar tarafından büyük beğeni toplayan proje kapsamında hizmete devam edeceklerini söyleyen Bağışlar genç sporcuları ve öğretmenleri tebrik etti.
Mia İnvest Mahmutlarspor Kulübü Başkanı ve Alanya Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Mahmutlarspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak aldığımız karar gereği, geçtiğimiz sene kulübümüze kazandırdığımız Mahmutlarspor otobüsünü futbolcularımızın kullanmadığı saatlerde ihtiyaç duyulması halinde vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz ile paylaşmak istiyoruz. ‘Halkın Otobüsü’ projesi ile talep olması halinde, ihtiyacı olan okul servisi, düğün, cenaze gibi durumlarda halkımız ile paylaşmaktan mutluluk duyacağız" diyerek kulübe ait otobüsü boş zamanlarda Mahmutlarlıların hizmetine sunacaklarını açıklamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER