Meslek sahibi olmak için ilk adım ATASEM’le atılıyor

ATASEM’de 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ilk kayıt dönemi başlıyor. Alanya ATASEM’de bu yıl 12 branşta 44 kurs açılacak ve 900 kişiye eğitim ve kurs verilecek.

Meslek sahibi olmak için ilk adım ATASEM’le atılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Sanat Eğitim Merkezi (ATASEM) yeni kayıt dönemi 12-18 Eylül online başvurularla başlayacak. Online başvuruda bulunan kursiyerler 19-25 Eylül tarihlerinde ise ilgili kurs merkezlerine istenen evraklarını teslim edecek. Eğitimler ve kurslar ise ekim ayında başlayacak. Yeni binasında geçtiğimiz yılın ikinci döneminde hizmet vermeye başlayan Alanya ATASEM daha geniş ve konforlu sınıflarda bu yıl da kursiyerlerini ağırlayacak. Alanya ATASEM’de bu yıl 12 branşta 44 kurs açılacak ve 900 kişiye eğitim ve kurs verilecek. Bilgisayar, yabancı dil, dikiş, el sanatları, muhasebe gibi kursların yanın da Alanya ATASEM’de bu yıl ilk kez Halk Oyunları ve Su Kabağı İşlemeciliği kursları da açılacak. Bu yıl, “Antalya'da sanat, eğitim, hobi kursları artık daha kaliteli ve interaktif, kursiyerler daha başarılı olacak” sloganıyla başlatılan eğitim ve kurslara yoğun ilgi olması bekleniyor. – Haber Merkez

ATASEM’de 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ilk kayıt dönemi başlıyor. Alanya ATASEM’de bu yıl 12 branşta 44 kurs açılacak ve 900 kişiye eğitim ve kurs verilecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Sanat Eğitim Merkezi (ATASEM) yeni kayıt dönemi 12-18 Eylül online başvurularla başlayacak. Online başvuruda bulunan kursiyerler 19-25 Eylül tarihlerinde ise ilgili kurs merkezlerine istenen evraklarını teslim edecek. Eğitimler ve kurslar ise ekim ayında başlayacak. Yeni binasında geçtiğimiz yılın ikinci döneminde hizmet vermeye başlayan Alanya ATASEM daha geniş ve konforlu sınıflarda bu yıl da kursiyerlerini ağırlayacak. Alanya ATASEM’de bu yıl 12 branşta 44 kurs açılacak ve 900 kişiye eğitim ve kurs verilecek. Bilgisayar, yabancı dil, dikiş, el sanatları, muhasebe gibi kursların yanın da Alanya ATASEM’de bu yıl ilk kez Halk Oyunları ve Su Kabağı İşlemeciliği kursları da açılacak. Bu yıl, “Antalya'da sanat, eğitim, hobi kursları artık daha kaliteli ve interaktif, kursiyerler daha başarılı olacak” sloganıyla başlatılan eğitim ve kurslara yoğun ilgi olması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2022, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER