Toksöz, seçim ofisi önünde toplanan kalabalığa seslendi

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçim ofisi önünde toplanan kalabalığa seslendi: Biz yeşil renkli listelerimiz ile sandığa gideceğiz. Biz 24 komitemizle sandıklardan yeşil oyları alacağımızdan eminiz.

Toksöz, seçim ofisi önünde toplanan kalabalığa seslendi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçim ofisinin önünde sahne platformu hazırlatarak konuşma yapacağını duyurdu. Akşam saatlerinde  başlayan ziyaret geç saatlere dek sürdü. Yeşil liste başkan adayının seçim öncesi gerçekleştirdiği programa çok yoğun bir katılım oldu. Alanya'nın önde gelen iş insanları, kanaat önderleri, esnaf, birçok sivil toplum kuruluşunun başkan ve yönetimleri, siyasi partiler ve temsilcileri katılanlar arasındaydı. Kalabalık ekipler halinde destek ziyaretlerinde bulunan iş insanları, rengini belli etti. 
 


Seçimin kazananı gözüyle bakılan Toksöz, konuşmalarında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Yeşil liste adayı Tunahan Toksöz, "Şu anda ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliğimizi göstermektir. Alanya'mıza hizmet edebilmek, ticaret odamızı güçlendirmek için ALTSO yönetimine talip olduk. Alanya'mızın önde gelen iş insanları ekibimize katıldı. Büyük ve güçlü bir ekiple, aylardır yaptığımız saha ziyaretlerinden gelen sorunlara oluşturduğumuz çözümlerle, vizyoner projelerimizle biz hazırız. Geleceğimizi en iyi şekilde planlamak zorundayız. Yapacağınız tercih ile ekonomik refahımızı da belirlemiş olacağız. İsimler geçici, hizmetler kalıcı olandır. Biz yeşil renkli listelerimiz ile sandığa gideceğiz. Biz 24 komitemizle sandıklardan yeşil oyları alacağımızdan eminiz. Bir oy deyip geçmeyiz. Her birinizin oyu bizim için, geleceğimiz için çok kıymetli." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER