Tunahan Toksöz'ün ekibine Mücahit Pişkin de katıldı

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, ekibine yeni isimleri dahil etmeye devam ediyor. Toksöz, ekibine son olarak Mücahit Pişkin'i de dahil etti.

Tunahan Toksöz'ün ekibine Mücahit Pişkin de katıldı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan(ALTSO) Adayı, Tunahan Toksöz seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçime son bir ay kalırken Toksöz’ün ekibine Pişkin Isı Isıtma ve Soğutma Sistemleri adlı işyerinin sahibi Mücahit Pişkin de katıldı.

ALTSO Başkan Adayı Toksöz, Pişkin Isı Isıtma ve Soğutma Sistemleri Sahibi Mücahit Pişkin'nin ekibinde bulunmasından memnuniyet duyduğunu söyledi. Toksöz, "ALTSO'da ticari bağları pekiştirip, yan yana daha güçlü durabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Projeler kadar ekip çok önemli. Ekipten emin olunca artık işe başlayabilirsiniz. Ekipten eminseniz her yol biter, her hedefe varılır ama emin değilseniz başarılı bir sonuca varmak imkansızlaşır. Biz, Alanya'mızın ticari başarı hikâyesini hep birlikte yazmak istiyoruz. Bu doğrultuda hırslarından arınmış, başarıya doymuş insanlar ekibimizde yer alıyor. Tek bir amacımız var: Alanya'mızda üyemiz olsun olmasın esnafımızın ekonomik refahını yükseltmek. Türkiye'nin en başarılı ekonomisi olan şehirler listesinde basamak atlatmak. Üyelerimizin her platformda sesini duyurarak problem çözme fabrikası misyonu edinen, şehrimizin ekonomisine doğrudan etki eden bir ALTSO yönetim anlayışıyla çalışacağız. Bunun için seçim tarihini bekliyoruz. Çok ciddi bir destek gördük, istediğimiz sonucu alacağımıza inanıyoruz. Ekibimize katılan kıymetli iş insanımız Mücahit Pişkin'e tekrar hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Sorunları biliyoruz, çözüm için geliyoruz inşallah" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER