Partnerinize onu sevdiğinizi hissettirmenin yolları

Bazen partnerinize onu sevdiğinizi hissettirmeyebilir ve karşı tarafı incitebilirsiniz. Size vereceğimiz önerilerle, partnerinize onu sevdiğinizi hissettirebilirsiniz.

Partnerinize onu sevdiğinizi hissettirmenin yolları

Bazen partnerinize onu sevdiğinizi hissettirmeyebilir ve karşı tarafı incitebilirsiniz. Size vereceğimiz önerilerle, partnerinize onu sevdiğinizi hissettirebilirsiniz. İşte yapmanız gerekenler...

Birbirinizi dinleyip, anlamaya çalışın

Sevgilinize gününün nasıl geçtiğini sorun ve siz de kendinizinkini anlatın. Bu süre boyunca, hem bireysel hem de bir çift olarak koyduğunuz hedefler hakkında konuşabilirsiniz. Öğrendiğiniz şeyleri paylaşın. Birbirinizleyken, iyi sohbetler etmeli, gülmeli ve mutlu olmalısınız.

Birbirinize sarılın

Sevgilinize her gün tutkulu bir şekilde sarılabilir ve öpücük verebilirsiniz. 1 dakikalık bir sarılma, öpücük ya da gülümseme, sizin için, sevgiliniz için, ilişkiniz için beraberinde birçok şey getirebilir.

İltifat edin

Ona güzel/yakışıklı olduğunu söyleyin. Karakter özelliklerine ya da çaba sarf ettiklerini gördüğünüz yerlerine iltifat edin. Emin olun ki ilişkinizde yaşanacak değişimlere siz bile inanamayacaksınız.

Birlikte zaman geçirdiğiniz için ona teşekkür edin

Sevgilinize, sizinle olmayı seçtiği için teşekkür edin. Biriyle olmak, her gün yaptığımız bir seçimdir. Onları her gün, geçici zevklere, kendi bencilliklerimize tercih ediyoruz ve onlar da aynısını yapıyor. Bir araya gelmelerinizde o günü size ayırdığı için ona teşekkür edin.

Hedeflerine ulaşması için destekleyin

Tüm engelleri aşmanız ve hayallerinize ulaşmanız için ihtiyacınız olan tek şey, sevgilinizden gelecek küçük bir destek olabilir. Her gün, birkaç dakikanızı, partnerinizi hayalleri konusunda desteklemeye ayırın.

Onu sevdiğinizi söyleyin

Yüzüne karşı, mesajla, sosyal medyadan ya da mail aracılığıyla. Uyandığınız gibi söyleyin; kulağına, seni seviyorum diye fısıldayın. Sevgiliniz evden çalışıyorsa, bilgisayarına, tabletine ya da telefonunun ekranına, üzerinde “Seni seviyorum” yazan bir not bırakın.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER