Ceviz kabuğu en büyük sıkıntınızın çözüm yolu!

Severek yediğimiz cevizin kabuğunu bundan önce hep atıyorduk. Ceviz kabuğunun saçınıza faydasını öğrendikten sonra kabukları atarken bir daha düşüneceksiniz…

Ceviz kabuğu en büyük sıkıntınızın çözüm yolu!

Severek yediğimiz cevizin kabuğunu bundan önce hep atıyorduk. Ceviz kabuğunun saçınıza faydasını öğrendikten sonra kabukları atarken bir daha düşüneceksiniz.

Saç dökülme sorunu olanların sıkıntısına ceviz kabuğu yetişiyor. Ceviz kabuğu mucizesi ile saçlarınızın dökülmesinin önüne geçebilir ve saçlarınızın kaybetti nemi ve hacmi tekrar yerine getirebilirsiniz.Her yaşta insanda ortaya çıkan saç dökülmesi problemi tedavisi için pek çok şampuan, krem ve bitkisel ürün olsa da bazen istenen etkiyi almadığımız oluyor. İşte bu gibi zamanlarda çözümü yine doğada aradık ve bulduk: Ceviz kabuğu. Tabiki sarımsak gibi başka doğal çözümler de var. Fakat bazı uzmanlar en etkili sonucu veren ürünün ceviz kabuğu olduğu görüşünde hem fikir.MALZEMELER20 ceviz kabuğu1 litre suYAPILIŞISuyu bir tencereye alın ve içine ceviz kabuklarını ilave edin.Kaynadıktan sonra ateşten alın.Ilımasını bekleyin.Elde ettiğiniz bu su ile günde 2 kez saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Kısa sürede etkisine şahit olacaksınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER