Maden suyu ve yeşil çay ile kilo verme yöntemleri

Maden suyu ve yeşil çay ile 15 günde 5 kilo verebilirsiniz. Maden Suyu ve yeşil çay ile kilo verme yöntemlerini sizler için anlattık. İşte o muzicevi formüller...

Maden suyu ve yeşil çay ile kilo verme yöntemleri

Maden suyu ver yeşil çay ayrı ayrı yararları olan, mineral deposu iki içecek. Peki maden suyunun faydaları nelerdir? Yeşil çay ve maden suyu zayıflatır mı? Maden suyu ve yeşil çay ile nasıl kilo verilir? sorularının yanıtları galerimizde...Yeşil çay iştahı bastırır, yağları yakar ve vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tüm mineralleri karşılar.

MUCİZEVİ MADEN SUYU VE YEŞİL ÇAYLA KİLOLARINIZDAN KURTULUN

Maden suyu ise içerisinde mineraller barındırır. Ayrıca yeşil çay mükemmel bir antioksidan özelliğe sahiptir. Yeşil çaya bu özelliği veren polifenol adlı bitkisel bileşenler aynı zamanda yağ yakımını da hızlandırır. Bu konuda bir çok bilimsel araştırma mevcuttur. Soda, içerdiği mineraller sayesinde zayıflamaya yardımcı olur. Hazımsızlığa çok iyi gelir ve metabolizma hızlandırıcı özelliğe sahiptir. Limon’un Zayıflamaya etkisi ise: Limon hücrelerde depolanan yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Vücutta enerji artışını ve yağ yakımını sağlar.

Şimdi gelelim bu mükemmel zayıflatıcı besinlerle yağ yakımını hızlandırıcı form çayının hazırlanışına; İşte soda, yeşil çay ve limon ile 15 günde 5 kilo verdiren diyet. Malzemeler yarım litre kaynar su, 2 tatlı kaşığı yeşil çay, yarım limon, 1 şişe maden suyu gerekiyor. Yapılışı için yarım litre kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz. Daha sonra yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte demlenen yeşil çayın içine atıyoruz. Ardından maden suyunu da ekleyerek çayımızı hazır hale getiriyoruz. Sodalı, limonlu yeşil çayımızı oda sıcaklığında gün içerisinde öğün aralarında içiyoruz. Her gün düzenli olarak yukarıda tarifini verdiğimiz gibi sodalı limonlu yeşil çay içmek çok fazla yağ yaktırıyor, zayıflatıyor.


1

https://img.cdn.haber365.com.tr/uploads/images/gallery/madensuyu55.jpg

Maden suyu ver yeşil mineral deposu iki içecek.

2

https://img.cdn.haber365.com.tr/uploads/images/gallery/2JlG4Nm5LxvEISzUuFb0kNrR7INxoxkM-body.jpg

Yeşil çayın iştahı bastırma özelliği bulunuyor.

3

https://img.cdn.haber365.com.tr/uploads/images/gallery/7QRqbxZvSs7pnG1vSgMKIgx1CB3AY5Se-body.jpg

Yağ yakımını da hızlandırıyor.


4

https://img.cdn.haber365.com.tr/uploads/images/gallery/madensuyu-1.jpg

Soda, içerdiği mineraller sayesinde zayıflamaya yardımcı olur.


5

https://img.cdn.haber365.com.tr/uploads/images/gallery/madensuyu3.jpg

Soda, yeşil çay ve limon ile 15 günde 5 kilo verebilirsiniz.6

https://img.cdn.haber365.com.tr/uploads/images/gallery/madensuyu-1.png

Her gün düzenli olarak sodalı limonlu yeşil çay içmek çok fazla yağ yaktırıyor, zayıflatıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER