Ak Parti’den odalara ‘hayırlı olsun’ ziyareti

İlçedeki esnaf odası başkanlarını ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Bugüne kadar Alanya’mızda bulunan her odamızla gerçekleştirmiş olduğumuz uyumlu çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek” diye konuştu.

Ak Parti’den odalara ‘hayırlı olsun’ ziyareti

AK Parti İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz ocak ayında genel kurul sürecini geride bırakan odaları ziyaret ederek seçilen başkanlara ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri sırayla Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Mobilyacılar, Doğramacılar ve Hızarcılar Odası Başkanı Hüseyin Alataş ve Alanya Metal İşleri Esnaf Odası Başkanı Alirıza Açman’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Alanya’da bulunan her esnaf odası ile birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışmalar yürüttüklerini belirten Toklu, ‘‘Bizlerin en büyük destekçisi olan değerli esnaflarımızın temsilcileri oda başkanlarımızı ziyaret ederek gerçekleştirmiş oldukları genel kurul sonrası hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bugüne kadar Alanya’mızda bulunan her odamızla gerçekleştirmiş olduğumuz uyumlu çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir. Değerli oda başkanlarıma bir kez daha misafirperverlikleri için teşekkürlerimi iletiyor, çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER