Alanya’dan başvuru yapan Ülker, İstanbul’dan aday gösterildi

MHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa ederek Antalya Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yapan Selçuk Güven Ülker, MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olarak listeye girdi.

Alanya’dan başvuru yapan Ülker, İstanbul’dan aday gösterildi

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde partiler aday listelerini açıkladı. Kesin aday listeleri ise YSK tarafından 19 Nisan’da ilan edilecek.  Bu süreçte MHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa ederek Antalya Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yapan Selçuk Güven Ülker, Antalya listesinde gösterilmedi. Ülker, dün yaptığı açıklamada MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı olarak listeye girdiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin tensipleri ve takdirleriyle 28. Dönem MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı gösterildim. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah” ifadelerinde bulunan Ülker’e çok sayıda tebrik mesajı geldi. 
Selçuk Güven Ülker, 4 yıldır MHP Alanya yönetiminde yer alıyordu. Alanya'da ailesi ile birlikte uzun yıllar turizm sektöründe faaliyet gösteren iç mimar olan Ülker emlak, inşaat ve mimarlık faaliyetlerini de sürdürüyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER