Eski Bakan Eroğlu’ndan Alanya’da 2023 mesaisi

Toplam 6 dönem bakanlık yapan Veysel Eroğlu, Antalya ziyaretleri kapsamında AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve yönetimini ziyaret etti.

Eski Bakan Eroğlu’ndan Alanya’da 2023 mesaisi

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Antalya'ya geldi. Antalya'da gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerin ardından AK Parti Alanya İlçe Teşkilatını ziyaret etmek üzere Alanya'ya gelen eski Bakan Eroğlu'nu AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve yönetimi karşıladı. 


Eroğlu, ilçe teşkilatının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak Toklu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İlçe Başkanı Toklu, “Önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu'nun teşrifleri ile haftalık olan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştirmiş olduğumuz teşkilat çalışmalarımızın istişaresini Sayın Bakanımız ile gerçekleştirdik. Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu'na teşkilatımıza yapmış olduğu nazik ziyaretinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. 


“10,5 MİLYAR LİRALIK YATIRIM YAPTIK”
Antalya temaslarına Vali Ersin Yazıcı ziyareti ile başlayan Eroğlu, Antalya’ya son 20 yılda su ve ormancılık alanında 10,5 milyar liralık yatırım gerçekleştirdiklerini belirterek “24 baraj ve gölet inşa ettik. 465 bin dekar araziyi sulamaya açtık. 102 taşkın koruma tesisi inşa ettik. 293 milyon fidanı toprakla buluşturduk” dedi. Eroğlu, valiliğin ardından AK Parti İl Teşkilatı, Kepez, Serik ve Alanya ilçe teşkilatları ile temaslarına devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER