İl Başkanı Taş ve Toklu’dan Avsallar’a ziyaret

AK Parti İl Başkanı Taş ve İlçe Başkanı Toklu, Avsallar Mahallesinde esnaf ziyareti yaptı. Ziyaretle ilgili konuşan Toklu, “Hem şehrimizi ve hem de ülkemizi kalkındıracak olan esnaflarımıza her zaman destek olmak boynumuzun borcu” dedi.

İl Başkanı Taş ve Toklu’dan Avsallar’a ziyaret

AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, ilçe teşkilatında gerçekleşen okul sorumlularının katıldığı toplantının ardından Avsallar Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. Esnafı iş yerlerinde ziyaret eden AK Parti heyeti, esnafın gönül sofralarına misafir olmayı sürdürüyor. Avsallar Mahallesi’nde güler yüzle ve samimiyetle karşılanan İl Başkanı Taş, İlçe Başkanı Toklu ve beraberindeki heyet çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.
“ESNAFIMIZIN TALEPLERİNİ SIK SIK DİNLİYORUZ”
Başkan Toklu esnaf ziyaretinin ardından yapmış olduğu açıklamada, “İl Başkanımız Sayın İbrahim Ethem Taş ve teşkilatımızla beraber Avsallar Mahallemizde esnaf ziyareti gerçekleştirip, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ilettik. Daima birlik, beraberlik ve el ele, omuz omuza çalışmaya önem veriyoruz. Hem şehrimizi ve hem de ülkemizi kalkındıracak olan esnaflarımıza her zaman destek olmak boynumuzun borcudur. Ülkemizin kalkınmasında önemli rol oynayan esnafımızın şehir düzeninde ve ekonomiye katkıları oldukça büyük. Esnafımızın her talebi bizler için önemlidir. Ekip arkadaşlarımız ve komisyonlarımız aracılığıyla esnafımızın taleplerini sık sık dinliyoruz. Talepleri değerlendirip gerekli makam ve mevkilere iletiyor, çözüm odaklı çalışmalarımıza sürdürüyoruz. Bizleri samimiyet ve güler yüzle karşılayan değerli esnafımıza teşekkürlerimizi iletiyor, hayırlı işler diliyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER