MHP Alanya'dan Tosmur esnafına ziyaret

MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül ve yönetimi MHP Genel Merkezi tarafından hayata geçirilen ''Adım Adım 2023 Ahilerle Günümüz Bereketli Olsun'' programı kapsamında Tosmur Mahallesi’nde esnafla bir araya geldi.

MHP Alanya'dan Tosmur esnafına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından “Adım Adım 2023 Ahilerle Günümüz Bereketli Olsun” programı tüm yurtta uygulanmaya devam ediyor. Program kapsamında daha önce Konaklı, Avsallar ve Alanya’nın merkez mahallelerinde esnafları ziyaret eden MHP Alanya İlçe Teşkilatı son olarak Tosmur Mahallesi esnafıyla buluştu. Tosmur’a giden MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, Tosmur Mahalle Başkanı Mustafa Bacak ve yönetim kurulu üyeleri esnafı ziyaret ederek onların sorun ve taleplerini yerinde dinleyerek, notlarını aldı. 
“ÇÖZÜM İÇİN GİRİŞİMDE BULUNDUK”
Gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, “Genel merkezimiz tarafından “Adım Adım 2023 Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” programı doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında Alanya merkezi, Mahmutlar sanayi esnafı, Avsallar Mahallesi ve Alanya sanayi esnafını MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, MHP MYK üyeleri Hüseyin Yıldız ve Mustafa Aksoy ile birlikte esnaflarımızla bir araya gelmiştik. Son olarak da hava muhalefetine rağmen dava arkadaşlarımızla birlikte Alanya’mızın güzide mahallelerinden biri olan Tosmur Mahallesi’nde esnafımızla bir araya geldik. Ahilik ruhu ve geleneği üzerine sohbet ederek, bereketli işler diledik. Ziyaretlerimizde esnaflarımızdan gelen talep ve isteklerin notlarını alarak, çözüm noktasında girişimlerimizi ivedilikle gerçekleştirdik” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER