Muhittin Böcek’ten Çavuşoğlu’na cevap : Polemiğe girmeyeceğim

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun kulüp tesisleri ile ilgili kendisine yönelik sözlerine cevap veren BŞB Başkanı Muhittin Böcek, “Alanyalılar Alanya için yaptıklarımı da gayet iyi bilir. Birilerinin beni içine çekmek istedikleri polemiğe girmeyeceğim” dedi.

Muhittin Böcek’ten Çavuşoğlu’na cevap : Polemiğe girmeyeceğim

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu’nun Alanyaspor Tesisleri ile ilgili açıklamalarına cevap verdi. Önceki gün kulüp binasında açıklama yapan Çavuşoğlu, “Böcek bana, “Evet söz verdim ama Alanyalılar bana oy vermedi. Menderes Türel’e oy verdi. Onun için yapmadım dedi” diye konuşmuştu. 
“POLEMİĞE GİRMEYECEĞİM”
Çavuşoğlu’nun açıklamalarına cevap veren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Sayın Alanyaspor Başkanı'nın talihsiz açıklamalarını üzüntüyle izledim. Alanyalılar benim 30 yıllık siyasi hayatımı da Alanya için yaptıklarımı da gayet iyi bilir. Şimdilik sadece altyapısı için 140 milyon lirası Alanyaspor Tesisleri’ne olmak üzere, Alanya’mıza son 5 yılda 2 milyar 781 milyon lira yatırım yapmış bir belediye başkanı olarak, Alanyasporlular ile karşılıklı sevgimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız sürecektir. Hayatı boyunca sporu siyasete karıştırmamış biri olarak bugün de birilerinin beni içine çekmek istedikleri bir polemiğe tabii ki girmeyeceğim. Şehrimizin iki güzide Süper Lig takımı olan Antalyaspor’umuza ve Alanyaspor’umuza bundan sonra da desteğimiz aynı şekilde sürecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER