Murat Özçelik dur durak bilmiyor

28. Dönem CHP Antalya Milletvekili Adayı Murat Özçelik, Alanya’daki esnafın taleplerini dinlemesinin ardından memleketi Gazipaşa’ya geçerek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Murat Özçelik dur durak bilmiyor

CHP Antalya Milletvekili Adayı Murat Özçelik, seçim öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Önce Alanya’daki turizm İşletmecileri ile bir araya gelen Özçelik ardından 25 metrelik Yol üzerindeki ve Oba Pazarı’ndaki esnafı ziyaret etti. Ziyaretlerde Özçelik’e CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Antalya Milletvekili adayları Sururi Çorabatır, Müge Gezginci Ünsal ve parti yöneticileri de eşlik etti.

Gazipaşa’da baba ocağında vatandaşları dinledi

Özçelik, Alanya’daki ziyaretlerinin ardından memleketi Gazipaşa’ya geçti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Özçelik, “Baba ocağım Macar Mahallesi’nde Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Yavuz Demir, Kadın Kolları Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ile beraber gerçekleştirdiğimiz verimli buluşmada kıymetli hemşerilerimizin fikirlerini, önerilerini ve taleplerini dinledik. Millet İttifakı iktidarımızda yapacağımız projelerimizi açıkladık. Hemşehrilerimizden gelen yoğun destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER