Sönmez’den sürpriz ziyaret

2019'da Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez, 2024 yerel seçimi öncesi Genel Başkan Meral Akşener ile buluştu. Sönmez ile Akşener'in buluşması, '2024 seçiminde Sönmez, İYİ Parti'den yeniden aday' yorumlarına neden oldu.

Sönmez’den sürpriz ziyaret

Alanya siyaseti, 2024 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçim öncesi ısınıyor. Partisinden 2019 yerel seçiminde Belediye Başkan Adayı olan ancak seçimi kazanamayan Abdullah Sönmez, buna rağmen sokaktan ayrılmayıp, her ev ve işyerinin kapısını çalıp, her seçmenin elini sıkmaya özen gösterdi. Vatandaşları iyi ve kötü gününde yalnız bırakmayan, merkezden toroslara kadar Alanya’da yaşayan insanların her derdini dinleyen Sönmez, hem parti tabanından hem de tavanından desteği de arkasına aldı.

AKŞENER’E ALANYA RAPORU SUNDU

Halkla iç içe olan İYİ Partili Abdullah Sönmez, 2024 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçim öncesi partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Akşener ile birlikte baş başa parti genel merkezinde iki saate yakın görüşen Sönmez, Alanya’ya ilişkin bir de rapor sundu. Sönmez, “Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiyi makamında ziyaret edip, ülke gündemine ve Alanya’mıza dair ekonomik ve politik verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Nazik konukseverliği için teşekkür ediyorum. Alanya’mıza selamları var” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER