Bağışlar iddialı konuştu: "Direkt olarak BAL Ligi’ne çıkmayı hedefliyoruz"

Bölgesel Amatör Ligi yükselme grubunda lider olarak devam eden Mia İnvest Mahmutlarspor kulüp başkanı ve aynı zamanda Alanya Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, yarın oynayacakları Döşemealtı Belediyespor maçı için iddialı konuştu ve deplasmandaki bu maçını kazanarak BAL Ligi’ne yükseleceklerini söyledi.

Bağışlar iddialı konuştu: "Direkt olarak BAL Ligi’ne çıkmayı hedefliyoruz"

4 takımın mücadele ettiği play off yükselme grubunda 10’ar puan ile ilk iki sırayı paylaşan Mia İnvest Mahmutlarspor ve Döşemealtı Belediyespor, yarın Antalya Döşemealtı sahasında adeta final gibi bir maça çıkacak. Takımın ve teknik ekibin tam olarak bu maça hazır olduğunu belirten Yılmaz Bağışlar, “Grubu ikinci olarak bitirecek takım BAL Ligi’nden düşecek olan takım ile play out maçı oynayacak. Fakat biz yarın deplasmanda Döşemealtı Belediyespor maçını kazanarak lider olarak grubu tamamlayıp, direkt olarak BAL Ligi’ne çıkmayı hedefliyoruz. Bütün plan ve programımız buna göre hazırlandı” dedi.

Bağışlar, “Perşembeler sizin olsun, biz Çarşamba aşığıyız. Bizim yürekli çocuklarımız yarın deplasmanda bu maçı kazanacak ve Alanya’ya BAL Ligi’ne yükselmiş bir takım olarak dönecektir. Biz bu çocuklara inanıyoruz ” dedi ve taraftarlardan, Alanya ve Mahmutlar kamuoyundan destek istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER