Çavuşoğlu: Bu anlamlı maça herkesi bekliyoruz

Corendon Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, depremzedeler için pazar günü Kırbıyık Holding Stadyumu’nda Galatasaray ile karşılaşılacak hazırlık maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çavuşoğlu: Bu anlamlı maça herkesi bekliyoruz

Corendon Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, depremde hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı dilerken, yaralılara acil şifalar diledi. Çok üzüntülü olduklarını aktaran Çavuşoğlu, “Kolay değil, çok bir süreçten geçiyoruz. Deprem felaketinden dolayı hepimiz çok üzgünüz. Tabii ki yaraların sarılması için elimizden gelen destekleri veriyoruz ve vermeye de devam ediyoruz. Bu anlamda depremzede vatandaşlarımıza destek vermek için Galatasaray Spor Kulübü ile iş birliği yaparak hazırlık maçı organize ettik. Hazırlık maçımız 26 Şubat Pazar günü saat 18.00'de Kırbıyık Holding Stadyumu’nda oynanacak” dedi.
“STADYUMUN TIKLIM TIKLIM DOLACAĞINA İNANIYORUZ”
Galatasaray ile oynanacak olan hazırlık maçının gelirlerinin tamamının depremzede vatandaşlarımız için AFAD'a bağışlanacağını aktaran Çavuşoğlu, “Bu anlamda birlik ve beraberlik içinde olan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bu anlamlı maça herkesi davet ediyoruz ve tribünleri doldurmayı hedefliyoruz. Alanyaspor yönetimi, Alanya protokolü dahil herkes destek amaçlı maça bilet alarak giriş yapacak. Alanya halkımız böyle konularda özellikle duyarlıdır. Stadyumun bu maçta tıklım tıklım dolu olacağına inanıyoruz” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER