iPhone 13 Türkiye satış fiyatları ne kadar?

Apple'ın büyük bir ilgiyle takip edilen telefonu iPhone 13'ün lansmanı nihayet gerçekleşti. Peki, iPhone 13 Türkiye fiyatı belli oldu mu? iPhone 13 Türkiye'ye ne zaman gelecek?

iPhone 13 Türkiye satış fiyatları ne kadar?

iPhone 13'ün lansmanı sonunda yapıldı. iPhone 13'ün Türkiye'ye ne zaman geleceği ise bir yandan merak edilirken telefonun fiyatı da büyük bir konusu olmuş durumda. Peki, iPhone 13 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 13 Türkiye fiyatı belli oldu mu?

İPHONE 13 TÜRKİYE'YE NE ZAMAN GELECEK?

Apple'ın büyük bir ilgi ile takip edilen telefonu iPhone 13'ün Türkiye'ye ne zaman geleceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Teknoloji severler iPhone 13 haberlerini merakla takip ederken cihaza dair yeni bir haber paylaşıldı. ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın iPhone 13 lansmanı nihayet gerçekleşti.

WWDC 2021 ile iOS 15'i kullanıma sunmuş olan Apple, iPhone 13 serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni serinin fiyatı ve özellikleri de yapılan lansmanın ardından araştırılmaya başlandı.

iPhone 13'ün Türkiye'ye ne zaman geleceği ise şu an için ne yazık ki belli değil. Fakat yeni bir gelişme ve duyuru yapıldığı takdirde sayfamızda yer vereceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER