Alanya'da kadınlar otelin mutfağa girip yemek pişirdiler

Alanya’da bulunan Rugged Family Hotel Spa depremin ardından Kahramanmaraş ve Hatay’dan gelen 170 depremzedeye kapılarını açtı. CHP’li kadınlar otele yerleştirilen depremzedeler için otelin mutfağında yemek hazırlayarak ikram ettiler.

Alanya'da kadınlar otelin mutfağa girip yemek pişirdiler

Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 10 ilde etkili olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Alanya’daki turizmciler depremzedelere otellerini açmaya devam ediyor. Yaşanan afetin ardından Alanya Belediyesi Tosmur Ek Hizmet Binası’nda Afet Koordinasyon Merkezi oluşturularak ilçeye gelen depremzedeler barınacakları otel ve yurtlara yerleştirilmeye başlanıldı.

Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’nde bulunan Rugged Family Hotel Spa da depremin ardından Kahramanmaraş ve Hatay’dan Alanya’ya gelen 150 depremzedeye kapılarını açtı. Depremzedelerin otele geldiğini öğrenen CHP Mahmutlar İlçe Kadın Kolları Başkanı Dürdane Ergişi ve partililer Rugged Family Hotel Spa’ya gelerek afetten etkilenenler için yemek pişirdi. Pişirilen yemekler ardından depremzedelere ikram edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER