Alanya Belediyesi’nden bayram temizliği

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Alanya genelinde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriyor.

Alanya Belediyesi’nden bayram temizliği

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri bayram öncesi yoğun bir çalışma dönemine girdiler. Şehrin dört bir yanında temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, Alanya’yı bayrama hazırlıyorlar. Kurban Bayramı’na hazırlık yapan ekipler, tam mesai yaparak şehir genelindeki çalışmalarını sürdürüyorlar. 28 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan Kurban Bayramı öncesi ekipler; şehrin en işlek bölgelerinde yıkama ve süpürme çalışması gerçekleştirdiler. Arazözler, süpürge makinaları ve personellerin yoğun çalışması ile şehir temiz bir şekilde bayrama hazırlanıyor.

DEMİR, “BAYRAMDA TERTEMİZ BİR ALANYA HEDEFİYLE ÇALIŞIYORUZ”

Bayram öncesi Alanya genelinde bayram temizliği yaptıklarını belirten Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, “İhtiyaç görülen cadde ve sokaklarda yıkama işlemlerimizi ekiplerimiz gerçekleştiriyorlar. Çöp konteynerlerinde, tepegözlerde ve diğer çöp bidonlarımızda dip temizliği yapılıyor. Bayramda tertemiz bir Alanya hedefiyle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızı da çevreyi kirletmemeleri konusunda hassas davranmaya davet ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER