Alanya’da Cumhuriyet Bayramı satranç turnuvası düzenlendi

Alanya’da ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’ düzenlendi. Turnuva sonunda başarılı öğrencilere ödülleri, müsabakaya katkı sağlayan firma adına Tolga Ağca tarafından verildi.

Alanya’da Cumhuriyet Bayramı satranç turnuvası düzenlendi

Cumhuriyetin kuruluşunun 99’uncu yılı kutlamaları kapsamında ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç TurnuvaAlanya Gençlik Merkezi’nde Efe Yapı Denetim firması katkıları ile 29-30 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlendi. Başarı ile tamamlanan turnuvada dereceye giren öğrencilere kupa, madalya ve para ödülleri İlçe Gençlik ve Spor müdürü Emre Kıldırgıcı ve sponsor firma yetkililerinden Tolga Ağca tarafından takdim edildi. Ödül törenine İlçe Temsilcisi Selman Uyaroğlu, Antalya Satranç İl Temsilci Yardımcısı Nadir Yıldız da katılım sağladılar.
“ÖĞRENCİLERİN SPORDA DESTEKÇİLERİYİZ”
Tolga Ağca ödül takdimi sonrasında yaptığı açıklamada öğrencilerin gelişimi için her türlü destek vermeye hazır olduklarını belirterek, "Mariquis Otel ve Efe Yapı Denetim Şirketler Grubu olarak ağabeyim ve ortağım Mehmet Aşıkoğlu ile birlikte satranç turnuvasına katılan tüm çocuklarımızı kutluyoruz. Öğrencilerimizin gelişimine destek veren her sporda destekçileriyiz. Her daim yanlarındayız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER