Alanyaspor'dan ALTSO Başkanı Eray Erdem'e ziyaret

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu ALTSO Başkanı ve aynı zamanda kulübün yönetim kurulu üyesi olan Eray Erdem'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Alanyaspor'dan ALTSO Başkanı Eray Erdem'e ziyaret

Ziyarette konuşan Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, ALTSO seçimlerinde kazananın Corendon Alanyaspor olduğunu söyledi. Çavuşoğlu, “Yönetim kurulumuzdan iki adayın yarıştığı seçimler sonunda Eray Erdem başkan seçildi. Kendisini ve yönetim kurulunu kutluyorum. İçimizden bir başkan seçildiği için mutluyuz ve gururluyuz. Erdem ve ekibinden birçok kişi yıllardır kulübümüzün yönetim kurulunda da yer alıyor. Onların her zaman desteğini hissedeceğimizi biliyoruz. Alanya’mız için biz de her zaman onların yanında olacağız" dedi. 


“DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”
ALTSO Başkanı Eray Erdem ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yönetim kurulunda yer almaktan büyük onur ve gurur duyduğum, şehrimizin gururu Alanyaspor’umuzun kıymetli Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizi odamızda ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı Çavuşoğlu’na ve değerli arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Zaten yıllardır hep birlikte Alanyaspor'un yanındayız. Bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER