ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz halcilerle buluştu

Geçtiğimiz günlerde mahallelerdeki halcilerle bir araya gelen ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, son olarak Alanya Toptancı Hali esnafı ile buluştu. Toksöz, “Alanya sevdamızla yola çıktık, ezberleri bozacak bir ekonomik başarı yakalayacağız” dedi.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz halcilerle buluştu

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Alanya Toptancı Hali’nde komisyoncu esnafı ve dernek başkanlarıyla kahvaltıda bir araya gelen Toksöz, projelerini anlattı.
“İHRACATI ARTIRMAYA YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ”
Kahvaltının ardından konuşan Toksöz, "Alanya Hali'nde Hal Komitemizin organizasyonuyla çok güzel bir programa ev sahipliği yaptık. Seçim çalışmaları kadar esnafımızın moral ve motivasyonu için de bu etkinlikler çok kıymetli. ALTSO seçim tarihi yaklaşıyor. Önümüzdeki ay bugün Alanya için çok önemli bir seçime şahit olacağız. Seçimden sonra da yönetimimizle sahada olacağız. İş dünyasının rotasına el birliği ile yön vereceğiz. İhracatı artırmaya yönelik çalışmalar yapacağız. Alanya Hali esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz. Uzun zamandır sahadayız, esnafımız bize sorunlarını aktardı. Biz de ekibimizle gerekli projelerimizi hazırladık. Alanya sevdamızla yola çıktık, ezberleri bozacak bir ekonomik başarı yakalayacağız. Tüm çabamız, esnafımıza hak ettiği hizmeti vermek ve mevcut koşulları çok daha iyi yerlere getirmek üzerine olacak. Üreticimizle tüccarımız arasında köprü görevini gören komisyoncularımız, başarılı ve özverili bir şekilde çalışarak, şehrimizin ekonomisine katkı sağlıyor. Hepsine emekleri için teşekkür ediyorum. Bizimle aynı rengi ve duyguları paylaşarak, gösterdikleri destekleri için de şükranlarımı sunuyorum" dedi. Alanya Hali esnafının büyük katılım gösterdiği kahvaltı, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER