ALTSO’nun gelir gider bütçesi 41 milyon TL

ALTSO’nun aralık ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda odanın 2023 yılı denk gelir gider bütçesi 41 milyon TL olarak oy birliğiyle kabul edildi.

ALTSO’nun gelir gider bütçesi 41 milyon TL

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ALTSO) aralık ayı olağan meclis toplantısı odanın meclis salonunda gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Eray Erdem, aralık ayında gerçekleştirilen Antalya ve Ankara ziyaretleri, komite toplantıları ve seminerler konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi. Meclis Başkanı Mehmet Kural ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara ile Antalya ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Erdem, “Meclis başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Alanya protokolümüzün ardından Antalya Valisi Ersin Yazıcı başta olmak üzere Antalya protokolünü ziyaret ettik. Antalya protokolümüze Alanya’mız ekonomisi hakkında bilgiler verip, önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalarla ilgili de fikir alışverişinde bulunduk” dedi. 
“ANKARA’NIN KAPISINI ÇALACAĞIZ”
Ankara ziyaretlerini de değerlendiren Erdem, Dışişleri, Kültür ve Turizm ile Ticaret bakanlıkları ve TOBB gibi çok önemli temaslarda bulunduklarını belirterek, “Başkentimiz Ankara’da gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde hizmet için zaman zaman kapılarını çalacağımızı hatırlattık” dedi. 
“ANITKABİR VE LÖSANTE ZİYARETLERİ ÇOK ÖNEMLİYDİ”
Ankara’da gerçekleştirdikleri ziyaretler içerisinde yer alan Anıtkabir ile Lösante Hastanesi temaslarına ayrı bir parantez açan Başkan Erdem, “Ankara’ya ulaşır ulaşmaz, ilk olarak Anıtkabir’e giderek, Ata’mızın huzuruna çıktık, dua ettik. Bu ziyaret bizim için ne kadar önemliyse, odamız için de bir o kadar önemliydi. Odamız tarihinde mazbatasını aldıktan sonra Ata’mızın huzuruna çıkan ilk yönetim kurulu olduk. Buradan bir kez daha başta ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun. Ankara temaslarımızda Anıtkabir dışında bizleri duygulandıran bir ziyaretimiz daha oldu. Gönüllüsü olmaktan büyük onur duyduğum ve çalışmalarını hayranlıkla takip ettiğim Lösemili Çocuklar Vakfı’na ait olan Lösante Hastanesi’ni ziyaret ederek, LÖSEV Kurucu Başkanı Dr. Üstün Ezer ile bir araya geldik. Bu ziyaretimizde, bir mucizeyi nasıl gerçekleştirdiklerini kıymetli hocamızdan dinlerken duygu dolu anlar yaşadık. Bilim insanı Ezer’e bir kez daha bizlere gösterdikleri ilgi ve konukseverlik nedeniyle teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılar dilerim. Umarız LÖSEV ile Alanya’mızda da iş birliğine gitme imkanı yakalarız“ diye konuştu. Erdem’in konuşmasının ardından ise ALTSO’nun 2023 yılı denk gelir gider bütçesi 41 milyon TL olarak oy birliğiyle kabul edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER