Yeni Sendika Alanya’da faaliyetlerine başladı

Yeni Sendika Alanya’daki çalışmalarına başladı. İlk olarak Alanya EAH Başhekimi Oğuz Karahan’ı ziyaret eden sendika temsilcileri istişarelerde bulundu.

Yeni Sendika Alanya’da faaliyetlerine başladı

Yeni Sendika'nın Alanya, Manavgat, Akseki, İbradi, Gündoğmuş ve Gazipaşa ilçeleri Antalya (Doğu) İl Temsilcileri atanarak görevlerine başladı. Yeni Sendika Genel Başkan Vekili Fatih Seyran, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan’ı ziyaret etti. Ziyarette Seyran’a Genel Başkan Yardımcısı Recep Temel, Antalya Doğu İl Temsilcisi Sinan Aktaş, İl Temsilci Vekili Osman Erden, İl Temsilci Yardımcısı Asiye Işıkpınar, hastane temsilcisi Ayşe Kaya eşlik ettiler. Alanya EAH Başhekimi Karahan ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla Alkan Yavuz’ı ziyaret eden sendika temsilcileri istişarelerde bulundu. 

“ÜYE AİDATLARIYLA RAHATLIK SÜRMEYE SON”
Yeni Sendika’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Atılan bu adım, yeni dönem sendikacılığın başlangıcıdır. Adam kayırmacılığa, kendinden olmayanı dışlamaya, üye aidatlarıyla rahatlık sürmeye son. Kalplere dokunan, her koşulda birbirine destek olan, sorunlara kulak tıkamayıp aksine daha da üstüne gidip mücadele eden bir sendikacılığı başlatıyoruz. Üyemiz olsun olmasın tüm sağlık çalışanlarınıza bizlere ihtiyaçları olduğu noktada yanlarında var olmaya hazırız.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER