Alanya yeni yıla La Perla'da Sinan Özen ile girdi

La Perla Restaurant'ın yeni yıl sürprizi olan Sinan Özen, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı

Alanya yeni yıla La Perla'da Sinan Özen ile girdi

Alanya'nın yeni yıldızı La Perla Restaurant, ilk yılbaşı gecesini ünlü sanatçı Sinan Özen ile gerçekleştirdi. Geride bıraktığımız yaz sezonunda hizmet vermeye başlayan renkli mekanın yılbaşı programına ilgi yüksekti. Rezervasyonların günler öncesinden dolduğu La Perla'nın yeni yıl eğlencesi eşsiz lezzetlerden oluşan bir gala yemeği ile başladı. Çeşitli sürprizlerin de yer aldığı yılbaşı eğlencesinde, saatler ilerledikçe heyecan seviyesi de yükseldi. Gecenin sürprizi olan Sinan Özen'i bekleyen hayranları, saat 22.00'yi gösterdiğinde sahneye çıkan ünlü sanatçıyı alkış yağmuruna tuttular.

O SUSTU, HAYRANLARI SÖYLEDİ


Bir nesilin şarkıları ile büyüdüğü Sinan Özen, La Perla'da düzenlenen renkli yılbaşı eğlencesinde dev orkestrası ile birlikte keyifli bir gece yaşattı. Türkiye'nin yakından tanıdığı başarılı sanatçı, dillere pelesenk olan şarkılarını kendisini dinlemeye gelenlerle birlikte seslendirdi. Hayranlarının hep bir ağızdan söylediği şarkılarda sesini duyurmakta zorlanan Sinan Özen, mikrofonu salona uzatarak hayranlarını dinledi. Ortaya çıkan muhteşem görüntü için "Herkese minnettarım" diyen Sinan Özen, " 2023'e çok sevdiğim Alanya'nın La Perla gibi şık bir mekanında sizlerle birlikte girdiğim için çok mutluyum" dedi. La Perla'nın yeni yıl programı görülmeye değerdi.

'TÜM ALANYA'YA TEŞEKKÜRLER'


La Perla Restaurant'ın muhteşem manzaralı atmosferinde düzenlenen yılbaşı programına gösterilen yoğun ilgi, işletme sahibi İsmail Çecem ve işletmeci Gürkan Yılmaz'ın da yüzlerini güldürdü. Günler öncesinden dolan rezervasyonlardan dolayı Alanya halkına ve Sinan Özen hayranlarına teşekkür eden Çecem ve Yılmaz, "Tüm Alanya halkına gösterdikleri bu yoğun ilgi için teşekkür eder, tüm herkesin yeni yılını kutlarız" dediler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER