AK Parti Alanya’dan hemşehri derneklerine geçmiş olsun ziyareti

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Hataylılar, Kahramanmaraşlılar ve Adıyamanlılar derneklerini ziyaret ederek yaşamını yitirenler için taziye ziyaretinde bulunup geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti Alanya’dan hemşehri derneklerine geçmiş olsun ziyareti

İlk olarak Alanya Hataylılar Derneği’ni ziyaret eden AK Parti heyeti Dernek Başkanı Abdullah Alkan ve yönetimine geçmiş olsun temennisinde bulundu. AK Partililer ardından Kahramanmaraşlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Adıyamanlılar Derneği’ni ziyaret ederek taziye ve geçmiş olsun dileklerini iletti. 


 “ACIMIZIN BÜYÜKLÜĞÜNÜN FARKINDAYIZ”
Ülkede yaşanan ‘asrın felaketi’ olarak nitelendirilen depremin acılarını paylaştıklarını, yaraları hep birlikte sarmak için çalıştıklarını belirten Başkan Toklu, “Vatanımız ve milletimiz tüm zamanların en büyük felaketini yaşadı. İlk günden itibaren devletimiz, kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımız insanüstü bir gayretle çalışma yürüttüler. AK Parti Alanya ailesi olarak, ilçemizde bulunan hemşehri derneklerimizden Hataylılar Derneği, Kahramanmaraşlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Adıyamanlılar Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanlarımıza ve yönetimlerine taziye ve geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Acımızın büyüklüğünün farkındayız. Hepimiz daha etkin ve verimli olmak için çalışmak, çözümün ortağı olmak zorundayız. Milletimizin bu yönde sergilediği sabır ve seferberlik birliğimizin beraberliğimiz en güzel yanıdır. Böyle bir milletin ferdi olmaktan gurur ve şeref duyuyoruz. Devletimiz bugüne kadar yaşadığı tüm felaketlerde halkımızın hep yanında oldu. Bundan sonra da olmaya devam edecektir. Milletimiz ile birlik ve beraberlik içinde tüm yaralarımızı saracak güce ve inanca sahibiz. Bir kez daha depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, aziz milletimize baş sağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER