Karagöz’e babasının mezarında büyük şok!

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Didem Karagöz, iki sene önce vefat eden babası Raif Karagöz’ün mezarını ziyaret için gittiği mezarlıkta gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşadı.

Karagöz’e babasının mezarında büyük şok!

14 Şubat 2020 tarihinde vefat eden Alanya’da CHP’nin sembol isimlerinden Raif Karagöz’ün mezarının etrafını ziyaret için giden kızı CHP Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Didem Karagöz, gördüğü manzara karşısında şok yaşadı. Babasının mezarına, etrafının budanmış ağaç dallarının atılmasından dolayı ulaşamayan Karagöz, durumu Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir’e iletti. 

Didem Karagöz, “Babama ziyarete gittiğimde O’na ulaşamadım maalesef. İnsanımız ağaçlarının kuru dallarını kesmiş, bahçesini uzayan kamışlardan temizlemiş, fazla yaprakları toplamış, bir kısmını çuvallamış ama hepsini mezarlığın yanına atarak pisliğinden kurtulmuş. Çuvala sığdıramadıkları pisliklerini de babama komşu yapmışlar. Alanya Belediyesi'ni aradım; Temizlik İşleri gerekli olanı yapmıştır, hiç şüphem yok. Adem Bey işinde oldukça titizdir.Bu arada doğanın yaşamak için biz insanoğluna ihtiyacı yok ama bizlerin yaşamak için doğaya ihtiyacı var. Lütfen bu kadar hoyrat olmayın” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER