MHP, Bahçeli ve Cumhur İttifakı’na destek istedi

MHP Alanya İlçe Teşkilatı esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Konaklı sanayi esnafını ziyaret edip sorun ve taleplerini dinleyen MHP heyeti, MHP Lideri Bahçeli ve Cumhur İttifakı’na destek istedi.

MHP, Bahçeli ve Cumhur İttifakı’na destek istedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda “Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” adı altında esnaf ziyareti yapan MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül ve yönetimi Konaklı Sanayii’nde çalışan esnaflara misafir olup sorun ve taleplerini dinleyerek notlarını aldılar.

Ziyaret sonrasında MHP Alanya İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatları doğrultusunda, ‘Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun’ temalı esnaf ziyaretleri kapsamında, MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Sünbül, Alanya Belediyesi Meclis Üyelerimiz, İlçe Yöneticilerimiz ve mahalle başkanlarımızla ile birlikte, Konaklı Sanayi Esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunduk, sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözümü için her türlü desteği vereceğimizi ifade ettik. Liderimize ve Cumhur İttifakına desteklerini istedik.’’ ifadeleri yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER