Toklu’dan Bakan Koca’ya sağlık yatırımı talebi

Ankara’ya giderek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüşen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya EAH ve Diş Sağlığı Merkezi için ekipman desteğinde bulundu. Toklu Payallar’daki devlet hastanesinde çalışmaların tekrar başlamasını istedi.

Toklu’dan Bakan Koca’ya sağlık yatırımı talebi

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa TokluSağlık Bakanı Fahrettin Koca ile bir araya geldi. Alanya'da yapılan sağlık yatırımlarının görüşüldüğü toplantıda Toklu, Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) ve Alanya Diş Sağlığı Merkezi'nde ihtiyaç duyulan ekipmanlar ile daha konforlu hizmet noktasında atılması gereken adımları Koca’ya iletti. Toklu aynı zamanda Payallar Mahallesi’ne yapılacak olan yeni devlet hastanesinde çalışmaların tekrar başlaması ve bölge halkının ihtiyacı olan sağlık hizmetinin önemine değindi. 
“HER TÜRLÜ GİRİŞİMDE BULUNDUK”
Hükümetin Alanya'ya kazandırdığı her yatırımın takibini titizlikle sürdürdüklerini belirten Toklu, sağlık alanında Alanya'nın isteklerine karşılık verebilmek adına her türlü girişimde bulunduklarını söyledi. Toklu, "Koca ile Alanya'nın sağlık yatırımlarını ele aldığımız güzel bir görüşme gerçekleştirdik. Alanya EAH ve Alanya Diş Sağlığı Merkezi’ne gerekli ekipman desteği sağlanması yönündeki taleplerimizi ilettik. Hastanelerimizin bölgemize daha rahat ve konforlu hizmet verebilmesi için gerekli istişare ve değerlendirmelerimizi yaptık. Payallar Mahallesi’nde yapımına başlanan yeni devlet hastanesinin bir an önce tamamlanması ve halkımızın hizmetine sunulmasının önemini vurguladık. Koca'ya bölgemizle alakalı konulara göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER