banner15

Alanya Belediyesi Ramazan kolisi dağıtımına başladı

Alanya Belediyesi sosyal faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda yaklaşan Ramazan Ayı öncesi hazırlanan erzak kolileri ihtiyaç sahibi 4 bin 500 haneye dağıtılmaya başlandı.

Alanya Belediyesi Ramazan kolisi dağıtımına başladı

Üretken belediyecilik anlayışıyla sosyal faaliyetlerine devam eden Alanya Belediyesi, yaklaşan Ramazan Ayı öncesi ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırılması maksadıyla geleneksel olarak hazırladığı Ramazan kolilerinin dağıtımına başladı. Kuru bakliyattan yağa, çaydan kahveye kadar pek çok ürün yelpazesini barındıran koliler 4 bin 500 haneye ulaştırılacak.

45 KİŞİLİK EKİPLE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

13 araç ve 45 kişilik ekiple devam eden dağıtım çalışmalarının ramazan ayına kadar tamamlanacağını söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yardım yapılacak ailelerin ve koli içerisinde yer alan ürünlerin titizlikle belirlendiğini belirterek, “Ramazan Ayı pek çok faziletinin yanında en çok yardımlaşmanın arttığı aylardan birisidir. Biz de Ramazan ayının manevi iklimine uygun olarak erzak paketlerimizi hazırladık ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN KALBİNE DOKUNUYORUZ”

Başkan Yücel, “Üretken belediyecilik anlayışı ile üstlendiğimiz sosyal çalışmalarımızı her geçen yıl artırıyor, daha çok insana, daha çok kalbe dokunmayı hedefliyoruz. Bu yıl önceki yıllardan da tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız olmak üzere toplamda 4 bin 500 ailemize Ramazan kolisi ulaştıracağız. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER