ALTSO Başkanı Erdem’den örnek davranış

ALTSO Başkanı Erdem, iftar giderlerini konut seferberliğine bağışladıklarını açıkladı.

ALTSO Başkanı Erdem’den örnek davranış

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO)  Başkanı Eray Erdem, ALTSO’nun her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar organizasyonunu bu yıl depremzedeler için iptal ettiklerini ve iftarın bütün giderlerini deprem bölgesine bağışlayacaklarını açıkladı.

Erdem’in konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: “Asrın felaketi olarak nitelendirilen ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinin yaralarını sarmak için Alanya olarak çalışmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptığımız sayısız organizasyonun devamında şimdi de devletimizin yatırımlarınızı ve yardımlarınızı afet bölgesine yapın çağrısına uyarak; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin “El Verin, Ev Yapalım” Seferberliğine Antalya bölgesindeki tüm odalarla beraber katılıyoruz. Depremzedelerin kalıcı konutlarına kavuşabilmesi için tüm gayretlerimizi gösteriyoruz. Bu düşüncelerden hareketle 15 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirmeyi planladığımız odamızın geleneksel iftar programını devletimizden gelen çağrı ve depremzede vatandaşlarımızın yardım çığlıklarını dikkate alarak bu yıl iptal ediyoruz. İftarımızın tüm giderlerini konut seferberliğine bağışlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki orada çocuklarımızın başını sokacakları sıcacık evleri olmadığı sürece bizler burada huzur bulamayacağız Haydi Alanya, Haydi Antalya; El Verin, Ev Yapalım”

ANTALYA’DAKİ ODALARDAN ERDEM’E DESTEK

“Çocuklarımızın başını sokacakları sıcacık evleri olmadığı sürece bizler burada huzur bulamayacağız” diyen Başkan Erdem’in bu önerisine Antalya’daki 7 Oda, Borsa ve Deniz Ticaret Odası’nın da destek vererek aynı uygulamayı yaparak kampanyaya katılacakları açıklandı.

DAHA ÖNCE DE LÖSEV’E DESTEK VEREREK ÖRNEK OLMUŞTU

ALTSO Başkanlığına seçilir seçilmez ‘Çiçek göndermeyin, LÖSEV’e bağış yapın’ çağrısıyla tüm Türkiye’ye örnek olan ALTSO Başkanı Eray Erdem, deprem felaketinden bu yana gerçekleştirdiği çalışmalarla kamuoyundan tam puan almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER