ArtLine Studio – Media açıldı | Alanya’nın hizmetinde

Alanya’nın iki genç girişimcisi Ahmet Masum Güvener ve Deniz Çalışkan ortaklığında kurulan ArtLine Studio – Media sosyal medya yönetimi, web sitesi, drone çekimi, prodüksiyon hizmetleri, PR danışmanlığı, mobil uygulama yapımı, greenbox stüdyo faaliyetleri ile hizmete açıldı.

ArtLine Studio – Media açıldı | Alanya’nın hizmetinde

Alanya’nın iki genç girişimcisi Ahmet Masum Güvener ve Deniz Çalışkan ortaklığında kurulan ArtLine Studio – Media düzenlenen etkinlikle açıldı. Çarşı Mahallesi Hükümet Caddesi 6. Sokak’ta bulunan işyerinin açılışına protokol, siyasiler ve genç girişimcilerin yakınları katıldı. Hep birlikte okunan duanın ardından Güvener ve Çalışan, açılış kurdelesini iş insanı Avni Erdoğan ve İYİ Parti İlçe Başkanı Şefik Bahçe ile birlikte kestiler. Davetliler ile yakından ilgilenen genç girişimciler, iş yeri ile ilgili bilgiler vererek faaliyet alanlarını anlattılar. 


Sosyal medya yönetimi, web sitesi, drone çekimi, prodüksiyon hizmetleri, PR danışmanlığı, mobil uygulama yapımı, greenbox stüdyo faaliyetleri ile hizmette olduklarını belirten genç girişimciler, “ArtLine Studio - Medya, Alanya'nın en kapsamlı ilk ve tek 2 katlı bir medya şirketidir. Dijital dünyanın hızla büyüyen teknolojisine yetişmek istiyorsanız bizden destek almanız en doğru seçim olacaktır. Sizin için en iyi durum tespitinizi raporlayıp yarıştığınız kulvarda nasıl ilk sırada olacağınızı, neden reklama ihtiyaç duyduğunuzu size aktarıp başarıya giden yol haritamızı sizlerle paylaşarak istediğimiz hedefe adım adım ilerlemeyi arzu ediyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2023, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER