Diriliş Ertuğrul oyuncusu Alanya’da öğrencilerle bir araya geldi

Diriliş Ertuğrul dizisinde ‘Osman Bey’ karakterini canlandıran oyuncu Emre Üçtepe Alanya’daki İbrahim Başkaptan Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimi alan öğrencilerle bir araya geldi.

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Alanya’da öğrencilerle bir araya geldi

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından gençlere milli ve manevi değerleri kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Diriliş Ertuğrul dizisinde ‘Osman Bey’ karakterini canlandıran oyuncu Emre Üçtepe ve Kikboks Milli Takım Antrenörü Bahattin Üçtepe Alanya Müftülüğü’ne bağlı İbrahim Başkaptan Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimi alan öğrencilerle bir araya geldi. “Müslüman Bir Genç Nasıl Olmalı?” teması kapsamında düzenlenen söyleşi soru cevap şeklinde gerçekleşti. Söyleşide öğrenciler merak ettikleri soruları oyuncu Emre Üçtepe ve Kikboks Milli Takım Antrenörü Bahattin Üçtepe’ye yönelttiler. Söyleşi Oyuncu Emre Üçtepe ve Kikboks Milli Takım Antrenörü Bahattin Üçtepe’nin Kur’an Kursu öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi. 

Söyleşi hakkında bilgiler veren Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Turan Topçuoğlu şu ifadeler yer verdi: “Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü olarak gençlerimizin bilgi, ahlak ve merhamet duygularıyla yetişmelerine katkı sunmak, yaşadıkları topluma ve insanlığa katkı sağlayan, mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini, onlarla nitelikli zaman geçirilmesine, hayatın içinde doğal bir öğrenme süreci oluşturulmasına katkı sunmak amacıyla ilçemiz genelinde çeşitli kurslar ve etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Üçtepe ve antrenör Üçtepe’yi ilçemizde misafir ettik. Davetimize icabet eden oyuncu Üçtepe ve Antreör Üçtepe’ye programımızın düzenlenmesine maddi manevi destekte bulunan Gençlik Koordinatörlüğü gönüllülerimize ve Kur’an Kursu yöneticilerine teşekkür ediyorum.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER