Müdür Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Alanya’yı temsil etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmen ve eğitim yöneticileri ile birlikte iftar programında yer aldı. Etkinliğe Alanya’da Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz da katıldı.

Müdür Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Alanya’yı temsil etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde öğretmenler ve eğitim yöneticileri ile iftar programında konuştu. Eğitim camiasıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan ayının son 2 yıldır pandemi gölgesinde geçtiğini belirterek, "Yarın bir haftayı yakalıyoruz. Çok çok ihtişam dolu bir Ramazan ayıyla iç içeyiz. Hep birlikte milletimiz, İslam dünyası ve tüm insanlık için barışa, huzura vesile olmasını diliyorum. Son iki yıldır koronavirüs sebebiyle Ramazanlarımız buruk geçti. Aralarında değerli öğretmenlerimizin de olduğu birçok kardeşimizi hakka uğurladık. Zorlu bir dönemi geride bıraktık. Salgın sürecinde toplumumuzun tüm kesimleri gibi öğretmen ve öğrencilerimiz de alışık olmadıkları günler yaşadılar. Gerek yüz yüze gerek çevrimiçi olarak eğitim faaliyetlerini aksatmadan devam ettirdik. Mili Eğitim Bakanımıza, MEB mensuplarımıza şahsım, milletim adına çok teşekkür ediyorum. 2021- 2022 eğitim öğretim yılının 4’te üçünü okullarımızı açık tutma başarısı göstererek tamamlamış bulunuyoruz. Son eğitim öğretim gününe kadar okullarımızın kapısını açık tutmayı sürdüreceğiz"dedi.

MÜDÜR YILMAZ DA KATILDI

Ankara’daki programa Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz da katıldı. Programın ardından paylaşımda bulunan Müdür Yılmaz,”Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen ‘Öğretmen ve Eğitim Yöneticileri’ iftar programının davetlisiyiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 21:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER