Mustafa Toklu Alanya'ya müjdelerle döndü

Antalya’da Bakan Karaismailoğlu ile görüşen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Alanya-Gazipaşa Havalimanı'nın terminal binasının 6 bin metrekareden 11 bin metrekareye çıkarılacağı ve şubat ayında çalışmalara başlanacağı sözünü aldık” dedi.

Mustafa Toklu Alanya'ya müjdelerle döndü

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Antalya'da gerçekleştirdiği toplantı sonrası Alanya'ya müjdeli haberlerle döndü. Toklu, Alanya'nın ulaşım konularının yanı sıra Alanya ve bölge turizmi için çok önemli olan Alanya-Gazipaşa Havalimanı terminal binasının da büyütülmesi hususunda gerekli adımların atılmasını arz etti. Toklu, Bakan Karaismailoğlu'na ulaşım konusunda sunmuş olduğu çözüm önerileri Alanya trafiğinde bir rahatlama yaşanması bekleniyor. Bakan Karaismailoğlu, Alanya Doğu Çevre Yolu Projesi’nin hızlandırılması yönünde talimat verip, trafik yoğunluğu yaşanan noktalarda ise gerekli önlemlerin alınacağını belirtti.


ŞUBAT AYINDA ÇALIŞMALARA BAŞLANACAK
Ayrıca bölge turizmi için oldukça önemli olan Alanya-Gazipaşa Havalimanı terminal binasını büyütme çalışmalarının başlayacağı müjdesini veren Toklu, "Alanya-Gazipaşa Havalimanı'nın terminal binasının 6 bin metrekareden 11 bin metrekareye çıkarılacağı ve şubat ayında çalışmalara başlanacağı sözünü aldık. Alanya'mıza ve turizm camiamıza hayırlı, uğurlu olsun. Başta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş'a, milletvekillerimize, bölgemizle alakalı konularda göstermiş oldukları yoğun ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER