Özçelik: “Bizde süslü laf yok proje var”

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Akdam Mahallesi sakinleriyle buluştu. Vatandaşların sorunlarına kulak veren Özçelik, “Bizde süslü laf yok, proje var. Sizin paranız olan Belediye bütçesini çarçur etmeyeceğiz” dedi.

Özçelik: “Bizde süslü laf yok proje var”

Alanya’nın kırsal mahallelerindeki temaslarına devam eden CHP Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, akşam saatlerinde bir araya geldiği Akdam Mahallesinde büyük ilgiyle karşılandı. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Mahalle toplantısında Özçelik’e, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir ve Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Alanya için hayata geçireceği projeleri anlatan Özçelik, kendisine yöneltilen soruları da içtenlikle yanıtladı. Mahalle Muhtarı Hacı Güler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özçelik ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Belediyenin Mülkleri Korunacak
Alanya’nın ve köylerinin değerini arttıracaklarını kaydeden Özçelik, “Beyaz gömleği giydim. Belediye Başkanlığı görev süresi bitince de bu gömlek, ilk günkü gibi yine bembeyaz olacak. Sırtımdaki kovanın içindeki sütte leke yok. Bizde süslü laf yok, proje var. Sizin paranız olan Belediye bütçesini çarçur etmeyeceğiz. Tüm düğün salonlarında Sayın Belediye Başkanının ismi yazıyor. Bunu kendi cebinden karşılıyor ise, tamamdır. Biz, bunu yapmayacağız ve ismimizi duvarlara değil, refahını arttıracağımız halkımızın gönlüne yazdıracağız. 1 kuruş paranız ziyan olmayacak. Alanya Belediyesinin malı mülkü de korunacak. Belediyenin kaynaklarını, vatandaşımızın ihtiyaçlarına yönlendireceğiz” diye konuştu. Mahalle sakinleri ise, kanalizasyon, yol, su, düğün salonu, mesirelik alan eksikliği ve cami çatısının onarımının yapılması konusundaki sorunlarını dile getirdi. Özçelik, görevi devraldıklarında eksikliklerin giderileceği ve sorunların kısa sürede çözüleceği sözünü verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER