Mahmutlarspor’un bileği bükülmüyor

Mia İnvest Mahmutlarspor pazar günü Mahmutlar İlçe Stadyumu'nda Play-Off grubundaki 3. maçında ağırladığı Kaş Kınıkspor 'u son dakika golüyle maçı 3-2 yendi.

Mahmutlarspor’un bileği bükülmüyor

Alanya’yı Antalya Süper Amatör Ligi’nde başarıyla temsil ederek şampiyon olan ve Play-Off yükselme grubuna çıkarak buradaki mücadelesini sürdüren Mia İnvest Mahmutlarspor başarısını sürdürüyor. Pazar günü Mahmutlar İlçe Stadyumu'nda Play-Off grubundaki üçüncü maçında Kaş Kınıkspor 'u ağırlayan Mia İnvest Mahmutlarspor son dakika golüyle maçı 3-2 galip tamamladı ve liderliğini sürdürdü. Maça hızlı başlayan Mahmutlarspor 7. dakikada Mustafa Yıldız ile öne geçti. Ardından 34. dakikada Hakan Şişli ile farkı ikiye çıkardı ve ilk yarıyı 2-0 tamamlandı. Maçın ikinci Mahmutlarspor iyi başlamadı. Rakip takım üst üste attığı gollerle skoru 2-2'lik duruma getirdi. Maçın son bölümünde taraftarlarının da desteğiyle pozisyonlar bularak iki tane topu direkten dönen Mia İnvest Mahmutlarspor uzatma dakikalarında Mustafa Yıldız ile bulduğu gol ile karşılaşmayı 3-2 kazanarak Play-Off yükselme grubundaki liderliğini sürdürdü ve grup maçlarının tamamlanmasına 3 maç kala BAL Ligi’ne yükselme umudunu devam ettirdi.

“TAKIM BU SENE BAL LİGİ’NE ÇIKACAK”
Mahmutlarspor’un kurumsal bir yapılaşma ile bölgeyi hak ettiği yerlerde temsil etmek istediğini belirten Kulüp Başkanı Yılmaz Bağışlar, “Bu zorlu mücadeleyi galibiyet ile tamamlayan takımımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Stadyumu dolduran taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Mahmutlarspor futbolcuları, bu genç çocuklar destan yazmaya devam ediyor. Tarihinde ilk kez yükselme grubunda mücadele eden bu gençlerimiz ile bir semt ayağa kalkıyor. Biz gençlerimize ve teknik ekibimize inanıyor ve güveniyoruz. Bu takım bu sene BAL Ligi’ne çıkacaktır" diye konuştu. Maçı, ayrıca Kestelspor başkanı Levent Uğur, Alanya Belediye Spor Başkanı Mehmet Erken ile MHP İlçe yöneticileri ile muhtar Ahmet Top, Kulüp Başkanı Yılmaz Bağışlar ile birlikte izlediler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER