ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz: 24 proje daha açıklayacağız

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçime sayılı günler kala çalışmalarını sürdürüyor. 160 meslek grubunun taleplerini değerlendiren Toksöz, “Her gün 1-2 proje açıklayarak seçim gününe kadar 24 proje daha duyuracağız” dedi.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz: 24 proje daha açıklayacağız

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz, esnaf ziyaretlerinde aldıkları talepleri değerlendirdi. Toksöz son olarak ALTSO'da yer alan 24 komitenin içindeki yaklaşı160 meslek grubunun taleplerini seçime 24 gün kala masaya yatırdı. Toksöz’ün esnaf ziyaretlerinde aldığı talepler doğrultusunda ihtiyaçlara cevap veren projeler geliştirildi.
ALANYA’YI KRONİK SORUN KISKACINDAN KURTARACAĞIZ”
ALTSO'da 24 komite bulunduğunu hatırlatan Toksöz, “Bu komitelere bağlı yaklaşık 160 meslek grubu yer alıyor. Her mesleğin kendi sorunları ve beklentileri var. Alanya'mızı kronik sorun kıskacından kurtaracağız. Ekip arkadaşlarımız sadece kendi meslekleri alanında spesifik bir çalışmaya imza attı. Meslek komitelerimize esnaf ziyaretlerimizden aldığımız notları ilettik. Her bir masa kendi alanına has proje üretti. Bizim önceden hazırladığımız projelerimize ilave her gün 1-2 proje duyurarak seçim gününe kadar 24 projemizi daha duyurmanın gururunu yaşayacağız. Yazılımcı genç kardeşlerimize yönelik projeler ve ALTSO üyelerimizin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlık içerisinde olduğu çok sayıda fikir var. Kadın müteşebbislerimize destek projemiz olduğu gibi gençlerimizi ve hepimizi ekran bağımlılığından kurtaracak çalışmaya kadar birçok projeye yer verdik. Baktığınız zaman ticaret odası sadece ekonomik bir yer gibi görünse de biz esnafımızı, gençlerimizi maddi olduğu kadar psikolojik açıdan da desteklemek istiyoruz. Alanya'mız için biz hazırız. Tüm ekip arkadaşlarıma, her gün seçim ofisimizi ziyaret eden kıymetli misafirlerimize, esnafımıza, iş insanlarımıza teşekkür ediyorum. Büyüklerimizin dualarını aldık, hürmetlerimi sunuyorum. Heyecanla ALTSO seçimini bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER